BENICARLO ESTUPENDO ATICO 2 Hab. TERRAZA PISCINA Y 2 PARKING

Property
Mehr Fotos
Ref: 1738
Ort: Benicarló
 
Preis: 146,000 €
Type: Apartments
M² (approx.): n/a
Schlafzimmer: 2
Badezimmer: 2
Heizung: Heating
Parking/Garage: Parking
Terrasse: Terrace
Meerblick: Sea View
Swimming pool: Swimmingpool
   
 
BENICARLO (C / Santa Teresa) Shtepi e madhe dupleks praktikisht krejt e re me perfundime me cilesi te larte, Me 2 dhoma gjumi te medha, me 2 tarraca, sallon ndenje ne katin perdhe me tarracë dielli, kuzhine dhe 2 banjo, pishinë komunitare dhe dy hapësira parkimi në të njëjtën ndërtesë, të mobiluar plotësisht dhe të gatshëm për të kaluar në.

Noch Fragen?

0iqKmB8p.jpg 1PZNO9B7.jpg 1oAqKvQi.jpg 7YcEMfD3.jpg 8hfb7gdp.jpg
AG2Nneq6.jpg BlcxanOo.jpg D7Bg1T2H.jpg D9AroaBF.jpg GXi8azGv.jpg
ImyfQi4p.jpg JADwnj8J.jpg MaWiejrX.jpg N1KQSkzH.jpg NaW33Jps.jpg
TSOzrB0S.jpg b4zCxyPG.jpg dynZNaGH.jpg gobMmJiE.jpg pVmXZvLr.jpg
r0YOxgK3.jpg tPvxhX3K.jpg x6nrqn5O.jpg

Noch Fragen?

Telefon: 619 273 600

Name
E-mail